Slider

Шукаєте як активно провести вільний час у сімейному колі чи компанією друзів? Відвідайте готель «Прага» (Ужгород) з боулінгом – розвагою, яка не залишить вас байдужим! Це місце, де ви зможете весело відпочити, відчути дух змагання та просто поспілкуватися з друзями, насолоджуючись грою. Відвідавши наш заклад, ви обов’язково залишитеся задоволеними, оскільки в готелі «Прага» боулінг – це сучасний простір для розваги, яку полюбляють не лише дорослі, а й діти. 

Боулінг-клуб «Прага» – це шість професійних доріжок американської фірми Brunswick, яка є провідним брендом у світі боулінгу вже біля двох століть. Боулінг не потребує спеціальної фізичної підготовки та аксесуарів, все, що Вам потрібно, видається на місці, а також по бажанню гостя працівниками клубу проводиться консультування та ознайомлення з правилами гри.

Якщо ви з друзями бажаєте весело і драйвово провести вечір, влаштувати парубочу чи дівочу вечірку – нічний клуб «Queens»​ чекає на Вас!

Вишуканий інтер’єр в найкращих традиціях закритих клубів, зі справжнім якісним та щоразу неповторним стриптиз-шоу за участю професійних танцівниць, допоможе Вам поринути у світ еротичних фантазій.