previous arrow
next arrow
Slider

Паб «Yuber»

Нещодавно в місті Ужгород запрацювала надсучасна, іноваційна броварня Yuber. «Yuber» – це крафтова пивоварня з потужностями 300 000 літрів на рік, котра зібрана чеськими фахівцями та побудована з розрахунком росту потужностей в залежності від попиту.

На даний час варимо 6 видів живого пива з якісної сировини: різновиди чеського та німецького солоду, хміль – чеського та американського виробництва, який використовують провідні країни пивоваріння – Чехія, Німеччина, Бельгія (поставка від лідера в своїй галузі фірми «Raven Trading, s.r.o»).

Відмінність живого пива від пастеризованого важко переоцінити, тому пивоварня YUBER робить акцент саме на виготовленні живого пива, яке вариться тільки з органічних інгредієнтів, бродить природнім шляхом, не проходить пастеризацію (консервацію, яка проводиться тільки для збільшення терміну придатності пива та погіршує його смак), тому наше пиво насичене, щільне та зберігає всі корисні мікроелементи та вітаміни, які притаманні цьому продукту.

«Маємо на меті навчити споживачів відкривати для себе нові смаки, а особливо якісні види Елю IPA, смак якого став революційним та улюбленим вже для багатьох українців.»

YUBER має те, що Ви не зустрінете в жодній іншій пивоварні міста – все пиво, зварене в пивоварні, подається через прокладені пивні траси безпосередньо зі спеціальної ємності – танку, який має назву «Форфас», де відстоюється та зберігається, не маючи контакту з іншою тарою чи повітрям пиво, та подається відразу до пивних кранів усіх підрозділів закладу, а саме до ресторану, боулінг бару та до новоствореного пабу YUBER або навіть одразу у келих клієнта.

В даному проекті було використано найкращі матеріали від провідних виробників світу, поставки холодильного обладнання барстійок, пивні траси та піпи від лідера в своїй галузі – фірми «LUKR CZ a.s.»

Плзенська технологія пивоваріння від виробника Йозефа Крісла, який є почесним членом асоціації пивоварів Чехії та один з головних пивних сомельє Чеської Республіки, на даний час власник фірми «Joes garage brewery » s.r.o., сконструював та встановив більше 85 пивоварень в Чехії, Словаччині, Франції, Італії, Іспанії, Швеції, США та в багатьох інших країнах…В Україні ми стали його пілотним проектом.

Паб YUBER – це заклад, який створений за найновітнішими технологіями з площею 250м2 і двома сотнями посадкових місць та чудова тераса, яка відкриває панораму на все місто Ужгород з трьома сотнями посадкових місць. Тут Ви можете скуштувати всі згадані вище види пива, закусуючи смачними та пряними стравами.

На даний час вже практично не залишилось людини, яка б не знала, а може й не куштувала «Крафтового пива», але, на жаль, дуже часто сучасні місцеві «бровари» не дуже зважають на якість. Тому YUBER поставив собі за мету зробити сучасний крафт – якісним. Чому Плзенська технологія? Тому що Плзенське пиво вважається одним з найкращих у Європі та світі, а в Україні Чеське пиво асоціюється з справжнім, якісним, найкращим…