previous arrow
next arrow
Slider

Банкетний зал

Банкет, фуршет, корпоратив, день народження чи весілля, які Ви замовите та проведете, у нас надовго залишаться у Вашій пам’яті приємними спогадами.

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваше свято справило незабутнє враження, то ресторан «Прага», що розташований в мальовничій лісовій частині міста Ужгород, ідеальне для цього місце. Чудовий краєвид, чисте повітря та вишуканий інтер’єр нашого ресторану позитивно вплинуть на апетит та настрій Ваших гостей.

Варіанти розміщення столів для бенкету:

Зала ресторану вміщує до 120-130 гостей залежно від розміщення столів (круглі чи квадратні). Другий поверх ресторану (панорама на дубовий ліс) розрахований до 25 гостей.

previous arrow
next arrow
Slider

Банкетне меню

previous arrow
next arrow
Slider

Банкетне меню складається з різноманітних страв, котрі поєднують найкращі традиції європейської та закарпатської кухні (меню формується, враховуючи побажання та бюджет гостей). При проведенні конференцій (два конференц-зали на 120 та 20 гостей) за бажанням замовників організовуємо продовження зустрічей у вигляді фуршетів та/або банкетів.

За умови проведення весілля надаються спеціальні знижки для розміщення гостей в готелі, а також безкоштовний весільний номер для молодят.

Кращі умови для проведення банкету в Ужгороді – готель Прага! Ми готові втілювати будь-які Ваші бажання!