previous arrow
next arrow
Slider

Боулінг клуб

Шукаєте як активно провести вільний час у сімейному колі чи компанією друзів? Відвідайте готель «Прага» (Ужгород) з боулінгом – розвагою, яка не залишить вас байдужим! Це місце, де ви зможете весело відпочити, відчути дух змагання та просто поспілкуватися з друзями, насолоджуючись грою. Відвідавши наш заклад, ви обов’язково залишитеся задоволеними, оскільки в готелі «Прага» боулінг – це сучасний простір для розваги, яку полюбляють не лише дорослі, а й діти. 

previous arrow
next arrow
Slider

Боулінг-клуб «Прага» – це шість професійних доріжок американської фірми Brunswick, яка є провідним брендом у світі боулінгу вже біля двох століть. Боулінг не потребує спеціальної фізичної підготовки та аксесуарів, все, що Вам потрібно, видається на місці, а також по бажанню гостя працівниками клубу проводиться консультування та ознайомлення з правилами гри.

Боулінг – це гра для всієї сім’ї і тому у нас діють постійні знижки та акційні пропозиції для сімейного відпочинку, до того ж всі доріжки облаштовані спеціальними дитячими бортиками, за допомогою яких так легко бути на одному рівні з дорослими.

Ми пропонуємо проведення:

Графік роботи та ціни

Понеділок - Четвер
Вихідний
П'ятниця
Субота
Неділя